tel. +48 662 825 096

O firmie

EBRIMA Sp. z o.o.

Ebrima została założona w 2010 r. z myślą o dostarczaniu najlepszych rozwiązań w rozsądnej cenie do świadczenia usług powierzonych związanych z obróbką metali i montażem elementów metalowych. Przedsiębiorstwo świadczy również usługi montażu wózków kwiatowych i wózków transportowych oraz wycinania laserowego elementów metalowych.

Spółka została założona przez ludzi z doświadczeniem, renomą i znajomością potrzeb klientów z rynku krajowego. EBRIMA specjalizuje się w realizacji zleceń powierzonych przez inne podmioty dlatego dużą wagę przykłada do jakości i terminowości wykonania usługi. Wykorzystywane przez nas narzędzia umożliwiają wykonanie kompletnej usługi w krótkim czasie. Uwzględniamy przy tym wszystkie wymagania klienta.

Istotną częścią naszej pracy są konsultacje

To one umożliwiają zdefiniowanie wspólnego celu i rozpoczęcie powierzonego zlecenia. Bierzemy pod uwagę takie aspekty jak funkcje, konstrukcja, technologia, forma, ale także warunki ekonomiczne i ekologiczne. Z połączenia wszystkich składowych powstają optymalne wersje finalnego produktu zleconego przez podmiot.

Nasze usługi obejmują m.in.:

Obróbka metali

EBRIMA specjalizuje się w realizacji zleceń powierzonych przez inne podmioty dlatego dużą wagę przykłada do jakości i terminowości wykonania usługi.

Montaż elementów metalowych

Jesteśmy zespołem posiadającym wiedzę i doświadczenie zdobywane przez wiele lat współpracy przy projektach dla dużych klientów.

Montaż wózków kwiatowych i transportowych

Łączymy wiedzę, umiejętności i doświadczenie, z najnowocześniejszymi technologiami i innowacyjnym wyposażeniem.

Wycinanie laserowe elementów metalowych

Dzięki kompleksowemu procesowi, z połączenia wszystkich składowych mających wpływ na efekt prac, powstają optymalne wersje finalnego produktu zleconego przez podmiot.

Zapraszamy do kontaktu:

Jesteśmy zespołem posiadającym wiedzę i doświadczenie zdobywane przez wiele lat współpracy przy projektach dla dużych klientów. Współpraca z klientem oparta jest na komunikacji i zaufaniu na każdym etapie realizacji projektu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

m
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności

Ebrima Sp. z o.o.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia zlecenia oraz złożenia zamówienia.