Cel projektu i jego rezultaty:

Celem niniejszego projektu jest wdrożenie innowacyjnego procesu produkcji systemu sprzęgu śrubowego będącego rezultatem prac B+R przeprowadzonych na zlecenie Wnioskodawcy oraz wprowadzenie na rynek polski oraz międzynarodowy produktu w postaci systemu sprzęgu śrubowego.

Realizacja projektu istotnie wpłynie na wzrost przychodów oraz zysków spółki, poprawi pozycję konkurencyjną firmy i pozwoli budować markę rozpoznawalną na rynku międzynarodowym. Wdrożenie wyników prac B+R pozwoli Wnioskodawcy zaspokoić potrzeby i wymagania sygnalizowane przez rynek, a także wprowadzi nową jakość w branży części i podzespołów do pojazdów szynowych. Ponad to innowacyjny sposób wytworzenia sprzęgu bezpośrednio wpłynie na poprawę bezpieczeństwa transportu kolejowego.

Wartość projektu:  7 362 311,14zł

Wkład Funduszy Europejskich: 4 179 933,15zł

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności

Ebrima Sp. z o.o.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia zlecenia oraz złożenia zamówienia.